Biraz Ömer’i Tanıyalım..

Merhaba,
1987 İstanbul Kartal Doğumluyum. İlk Okul ve Orta öğrenimi bitirdikten sonra Lise Hayatına atıldım.
Orta Okul zamanında tanışmış olduğum bilgisayara merak gittikçe artmaktaydı. Lise yıllarında Bu merak iyice depreşti ve Kendi kendime benim mesleğim bu dedim.
Kendimi Bu sektörde Geliştirdim. İş ve tertip ile birlikte bir hayli azim göstererek kendime ve çalıştığım şirkete değer kattım.
Yapısal olarak beni sorarsanız eğer, Anlatılacak çok bir şeyim yoktur.
Dürüstlüğü severim yalandan haz etmem. hele hele yalancılardan hiç haz etmem. Çalışmayı Kendi sektörümde severim. işimi severek yaparım. Çalışkan ve araştırmacıyım dır.
Etrafımdaki insanları giyimlerine kuşamlarına göre değil, yaptıkları işlere ve samimiyetine göre değerlendiririm.
Bir Mevlana sözü bilirim ben “Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.” Bu nedenle bilgi ve ilim’in kimde olduğu hiç bilinmez.
Ön yargılıyım dır. Ama karşımdaki kişide ilk önce kusur değil amaç ararım. Sonrasında ön yargımla sorgular Samimiyetine bakarım.
Açıkçası bazen aptal rolünü çok iyi oynarım. Etrafımda olan eşi dostu görebilmek için. Başarı istiyorsan önce etrafındakilere bakmalısın. Sana destek değilde köstek olanları eleyip çıkarmalısın.
Yani diyeceğim o’ki ben yaşandıkça öğrenilir im.

Ayrıca ;

Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz. Fikir yürüte bilirsiniz. Beni öyle böyle sanabilirsiniz. Ama emin olamazsınız. Sizin hakkımdaki yorumlarınız, sanmalarınız benim gerçek de ne olduğumu değiştirmez. Baktığım yeri söyleye bilirsiniz ama ne gördüğümü ASLA…

Saygılarımla..
Ömer KARTAL

Beni Takip edin

2 thoughts on “Biraz Ömer’i Tanıyalım..

  1. Uğur dedi ki:

    Ömer hoşgeldin 😀

  2. omer dedi ki:

    Hoş Bulduk abi 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.